Služby

linka

Firma Kamnářství Tomáš Vohradník provádí pro své zákazníky zakázkové stavby kachlových sporáků, kamen a krbů projektovaných a stavěných přímo na míru každému zákazníkovi. Realizace každého topidla se skládá z několika částí, bez kterých nelze správně navrhnout a nadimenzovat a posléze postavit topidlo tak, aby vyhovovalo a splňovalo požadavky zákazníka.

Ceník prací

První schůzka v délce cca 2 hod, seznámení se s projektovou dokumentací objektu a přiblížení možností kamnářského řemesla ( jaké a jakých podmínek je možné realizovat topidlo ) zdarma
Cenová nabídka zdarma
Při konzultaci díla na stavbě je účtováno 10 kč za ujetý kilometr a v případě realizace zakázky je cena odečtena z celkové ceny díla 10 Kč/km

Ceník čištění a drobných oprav topidel

1 hod práce 400,-
1 km 10,-
Materiál dle spotřebovaného množství

Grafický návrh topidla ve 3D. Cena návrhu se muže lišit dle náročnosti

Krb ( včetně dvou drobných úprav, neměnících zásadně vzhled a funkci topidla ) 2.000,- až 3.000,-
Kachlový sporák ( včetně dvou drobných úprav, neměnících zásadně vzhled a funkci topidla ) 5.000,- až 8.000,-
Kachlová kamna ( včetně dvou drobných úprav , neměnících zásadně vzhled a funkci topidla ) 8.000,- až 12.000,-

Platební podmínky

Před tvorbou 3D návrhu topidla je objednavateli účtována záloha ve výši 50% z dohodnuté ceny. Po dokončení návrhu a předání objednavateli je účtovaná ubylá část.

Po odsouhlasení návrhu a ceny kamen dojde k podpisu smlouvy o dílo, v které je specifikováno topidlo, termín realizace atd. Při podpisu SOD je inkasována první část zálohy na komponenty, které se vyrábějí přímo na zakázku (kachle, kování, vložka atd). Druhá část zálohy (vnitřní konstrukční materiál) při nástupu na montážní práce. Doplatek (obvykle cca cena za montáž) je splatná ihned po dokončení díla a provedení tahové zkoušky.

Všechny ceny jsou uvedeny v CZK bez DPH.

Spolupracujeme jen s těmi nejlepšimi výrobci a projektanty

www.zamecka-kamnarska-manufaktura.cz ( kachle, kování) | www.mkprofi.com | www.hein.cz | ( kachle) www.jokr.cz (kování) www.rehulka.cz (kování) www.brunner.de ( ohniště) | www.ortner-cc.at (akumulační tah. systém) , www.banador.cz ( ohniště ) www.atelier-gabrys.cz ( projekce staveb)